0 results

سرور مجازی بورس

سرور مجازی بورس در قلب ایران یعنی تهران و دیتاسنتر زیرساخت با کمترین پینگ به کارگزاری ها ، سرعت اینترنت بسیار بالا با آپلینک قوی ارائه می شود.

سرور مجازی بورس

سرور مجازی بورس مناسب افرادی است که می خواهند در سریعترین زمان ممکن سرخطی بزنند و یا می خواهند سفارشات آن ها سریعتر ثبت شود.

سرور های مجازی ایران بیا تو هاست با توجه به نزدیک بودن به سرور کارگزاری های بورسی کمترین پینگ و بیشترین سرعت را به شما عزیزانی که میخواهید در سریعترین زمان سفارش گذاری کنید می دهند.
شما می توانید با تهیه این سرور ها شانس خود را در معاملات بورسی تا حد زیادی افزایش دهید.

سرخطی بورس چیست ؟

به سفارشی که در راس ساعت شروع معاملات در صف خرید یا فروش گذاشته می شود تا بتوانید در صف جایگاه بهتری داشته باشید اصطلاحا سرخطی زدن میگویند.

به زبان ساده سرخطی زدن یا سفارش سرخطی روشی از معامله در بورس می باشد که معامله گر سفارش خود را راس ساعت ۸:۳۰ صبح در اولین لحظه آغاز ساعت کاری بازار ثبت و ارسال می کند.

با استفاده از سرور مجازی بورس شما می توانید جایگاهی مناسب تری نسبت به دیگران در هنگام سرخطی زدن به دست آورید.

آیا می شود با موبایل به سرور مجازی بورس وصل شد؟

پاسخ این سوال بله هست!

شما می توانید با استفاده از نرم افزار های Remote Desktop در اندروید یا Remote Desktop Mobile در IOS به راحتی به سرور خود وصل شوید.

آموزش اتصال به سرور مجازی

در تمامی سیستم عامل ها این نرم افزار وجود دارد ، در تمامی نسخه های لینوکس ، تمامی نسخه های ویندوز و

تمامی نسخه های macOS شما امکان اتصال به سرور بورس را دارید و هیچ فرقی ندارد از کدام سیستم عامل اقدام به اتصال به سرور مجازی بورس نمایید .

توجه داشته باشید که سرور های مجازی بورس دارای سیستم عامل ویندوز هستند و

کاملا مشابه ویندوز های معمولی که روی لپ تاپ یا کامپیوتر دارید کار می کنند ،

امکان نصب انواع نرم افزار های مختلف از جمله Chrome ، Auto Clicker ، ربات های ثبت سفارش اتوماتیک ، نرم افزار های تحلیل بنیادی و تکنیکال یا نرم افزار های مانیتور بازار را میتوانید استفاده کنید .

در هر مرحله از خرید و پس از خرید به هر مشکلی برخورد نمودید بدون تعارف با تیم پشتیبانی بیا تو هاست در میان بگذارید تا در اسرع وقت بررسی و مرتفع گردد.

تصویر تست سرعت سرور بورس بیا تو هاست

تست سرعت سرور مجازی ایران

تصاویر سرخطی کاربران با سرور مجازی بورس بیا تو هاست

 

سرخطی نماد فسبوزار از صف حجم 21 میلیون با جایگاه ردیف 471 در تاریخ 1400/6/28

ارسالی از کاربر سرور مجازی بورس – پلن VBC بیا تو هاست

سرخطی