بیا تو هاست کار خود را از سال 1387 آغاز نمود . در ابتدا با سرویس های نمایندگی میزبانی وب کار خود را آغاز نمودیم . شرایط در ابتدا سخت و طاقت فرسا بود اما علاقه و عشق به این حرفه باعث شد دست از تلاش بر نداریم و با لطف خدا هر روز بهتر از دیروز باشیم . در این سال ها افراد زیادی به مشتریان ما خدمت کردند و بعد از مدتی هم به دلایل متفاوت ما را ترک کردند . مشتریان راضی و ناراضی زیادی هم بودند که در خدمت برخی از آن ها از همان سال ها تا به الان هستیم . خلاصه و مفید اینکه هدف ما افزایش کیفیت سرویس ها با متناسب ترین قیمت و همچنین جلب رضایت شما مشتریان عزیز است ، امید داریم که با هم در این راه و سخت و دشوار موانع را به آسانی کنار زده و فردایی روشن داشته باشیم . با تشکر از اینکه وقت گران بهایتان را صرف خواندن این جملات نمودید .

1000+ دامنه ثبت شده است

800+ وب سایت پشتیبانی میشود

1800+ مشتریان

کاری که ما انجام می دهیم

میزبانی وب غنی از ویژگی

چرا میزبانی وب بیاتوهاست!

سرعت و امنیت – این دو مهمترین موضوعی هستند که می خواهید هنگام انتخاب میزبانی وب ارزیابی کنید. ما در بیاتوهاست ، تمام اینها و موارد دیگر را ارائه می دهیم ، ضمن اینکه قیمت ها را مقرون به صرفه نگه می داریم.

سرعت بالای سایت

میزبانی وب سایت با کیفیت بالا

شما به میزبانی وب قدرتمندی نیاز دارید. انواع ویژگی های برتر بهینه شده برای بهترین عملکرد وب سایت های شما را بسیار سریع می کند. و بیاتوهاست پیشتاز در عملکرد سریع وب سایت شما میباشد با ارائه سرویس های قدرتمند

ssl رایگان سایت

گواهینامه SSL معتبر بصورت رایگان

با گرفتن گواهینامه امنیت SSL امنیت وب سایت و رتبه بندی SEO خود را بهبود ببخشید. بیاتوهاست گواهی SSL رایگان برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

پشتیبانی 24 ساعته میزبان وب

پشتیبانی حرفه ای 24/7/365

آیا نگران پشتیبانی میزبان وب سایت خود هستید؟ لازم نیست نگران باشید. تیم پشتیبانی حرفه ای بیاتوهاست آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز میباشد.