سرور اختصاصی چیست؟

به یک کامپیوتر با سخت افزار قوی و منابع کاملا مستقل سرور اختصاصی گویند.

بگذارید تعریف ساده تری از سرور ارائه دهیم . فرض کنید یک خانه داریم که درون آن هیچ اتاقی ساخته نشده .

در این صورت ما یک سرور خام داریم . حالا اگر این خانه یا همان سرور را از طریق مجازی ساز هایی مانند ESXI ، KVM و … به اتاق های کوچکتر تقسیم کنیم آن وقت این اتاق ها سرور مجازی خواهند بود.

از سرور استفاده های دیگری هم میتوان نمود . به عنوان مثال می توان کنترل پنل های مانند cPanel و یا DirectAdmin روی آن نصب کرد و خدمات هاست روی آن ارائه نمود ، به صورت مستقیم روی آن سیستم عامل هایی مانند ویندوز و لینوکس نصب کرد یا همان مجازی ساز هایی که ذکر شد نصب کرد و اقدام به ارائه سرور مجازی نمود .

از سرور اختصاصی استفاده های زیادی می توان نمود که با جستجو می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در اینجا سعی شد به زبان ساده و بدون نیاز به هیچ دانش خاصی در مورد کارایی سرور توضیح داده شود ، امیدواریم توانسته باشیم به اطلاعات شما مشتری عزیز افزوده باشیم.

بیا تو هاست مفتخر است سرور اختصاصی با کیفیت و قدرتمند از بهترین دیتاسنتر های ایران و جهان خدمت شما عزیزان ارائه نماید.

سرور اختصاصی

لیست سرور اختصاصی :

آلمان

آمریکا

استرالیا

  • دیتاسنتر OVH

انگلیس

فرانسه

  •  دیتاسنتر OVH

روسیه

کانادا

  • دیتاسنتر OVH

هلند

ایران

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق ارسال تیکت به واحد فروش ، سرور اختصاصی مورد نظر خود را به همراه کانفیگ دلخواه سفارش دهید و یا در مورد تهیه سرور مورد نظر خود مشاوره کسب نمایید.

دیتاسنتر تبیاندیتاسنتر worldstreamدیتاسنتر XLHOSTدیتاسنتر زیرساختدیتاسنتر افرانتدیتاسنتر آسیاتکدیتاسنتر hetznerدیتاسنتر لایزردیتاسنتر Leasewebدیتاسنتر OVHدیتاسنتر پارس آنلایندیتاسنتر rapidswitchدیتاسنتر redstationدیتاسنتر HOSTKEY