سرور اختصاصی ، خرید سرور اختصاصی از بیا تو هاست

سرور اختصاصی چیست؟

به یک کامپیوتر با سخت افزار قوی و منابع کاملا مستقل سرور اختصاصی گویند.

بگذارید تعریف ساده تری از سرور ارائه دهیم . فرض کنید یک خانه داریم که درون آن هیچ اتاقی ساخته نشده .

در این صورت ما یک سرور خام داریم . حالا اگر این خانه یا همان سرور را از طریق مجازی ساز هایی مانند ESXI ، KVM و … به اتاق های کوچکتر تقسیم کنیم آن وقت این اتاق ها سرور مجازی خواهند بود.

از سرور استفاده های دیگری هم میتوان نمود . به عنوان مثال می توان کنترل پنل های مانند cPanel و یا DirectAdmin روی آن نصب کرد و خدمات هاست روی آن ارائه نمود ، به صورت مستقیم روی آن سیستم عامل هایی مانند ویندوز و لینوکس نصب کرد یا همان مجازی ساز هایی که ذکر شد نصب کرد و اقدام به ارائه سرور مجازی نمود .

از سرور اختصاصی استفاده های زیادی می توان نمود که با جستجو می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در اینجا سعی شد به زبان ساده و بدون نیاز به هیچ دانش خاصی در مورد کارایی سرور توضیح داده شود ، امیدواریم توانسته باشیم به اطلاعات شما مشتری عزیز افزوده باشیم.

بیا تو هاست مفتخر است سرور اختصاصی با کیفیت و قدرتمند از بهترین دیتاسنتر های ایران و جهان خدمت شما عزیزان ارائه نماید.

خرید سرور اختصاصی

امروزه خرید سرور اختصاصی به دلیل متعدد بودن لوکیشن ها و کانفیگ های سخت افزاری متفاوت و همچنین مسائلی مانند تحریم ها به صورت مستقیم امری دشوار برای کاربران است که بیا تو هاست تمامی این موارد را مرتفع نموده است.

قبل از هر اقدامی می بایست کاربرد های سرور اختصاصی را بررسی کنیم و در اصطلاح ببینیم خرید سرور اختصاصی به چه دردی میخورد ؟

در ابتدای امر بیشترین استفاده از سرور اختصاصی در سازمان های بزرگ مانند بانک ها می باشد.

در مواردی مانند پردازش های سنگین ، میزبانی سایت های پر ترافیک ، ارائه سرور مجازی ، آرشیو اطلاعات ، برگزاری کلاس های مجازی آنلاین با تعداد بالا و … هم از سرور اختصاصی استفاده می گردد.

به لوکیشن یا همان کشور قرار گیری سرور اختصاصی هم باید توجه بسیار نمود.

به عنوان مثال فرض کنید میخواهید برای برگزاری کلاس مجازی انلاین اقدام به خرید سرور اختصاصی کنید.

محل قرارگیری سرور ارتباط مستقیم با کاربران سرور دارد.

پس اگر کاربران کلاس ها در ایران حضور دارند می بایست اقدام به خرید سرور اختصاصی ایران نمایید و اگر در خارج از ایران هستند اقدام به خرید سرور اختصاصی در کشور دیگری نمایید.

در مورد کانفیگ و پیکر بندی سخت افزاری و نرم افزاری سرور بیا تو هاست با توجه به نیاز شما 0 تا 100 کارها را بر عهده می گرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

در زیر لیستی از سرور های اختصاصی قابل ارائه توسط بیا تو هاست که بیشترین استقبال و خرید را داشته اند به همراه نام دیتاسنتر های قابل ارائه آورده شده است ،

شما می توانید در صورتیکه کشور یا دیتاسنتر مد نظر شما در لیست زیر موجود نبود بوسیله تماس با واحد فروش بیا تو هاست از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی ما را مطلع سازید تا در صورت توان به لیست زیر اضافه شود.

لیست سرور اختصاصی :

خرید سرور اختصاصی ایران

خرید سرور اختاصی آلمان

خرید سرور اختصاصی آمریکا

خرید سرور اختصاصی انگلیس

خرید سرور اختصاصی روسیه

خرید سرور اختصاصی فرانسه

  •  دیتاسنتر OVH

خرید سرور اختصاصی کانادا

  • دیتاسنتر OVH

خرید سرور اختصاصی هلند

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق ارسال تیکت به واحد فروش ، سرور اختصاصی مورد نظر خود را به همراه کانفیگ دلخواه سفارش دهید و یا در مورد تهیه سرور مورد نظر خود مشاوره کسب نمایید.